בוא נצא ל

נסיעת מבחןבוא נצא ל

נסיעת מבחן

בוא נצא לנסיעת מבחן בדגם - סובארו

האימפרזה החדשה מהנה לנהיגה באותה מידה שהיא נעימה למראה.
היא משלבת יכולת, איכות הרכבה ובטיחות ליצירת חוויה המענגת את כל החושים. כל כיפוף, כל משטח וכל סממן עיצובי נבחרו מתוך סיבה ברורה וספציפית מבחינת העיצוב והתפקוד.
זהו ביטוי מתקדם ומפותח של עיצוב רכבי סובארו, המגלם את כל הערכים שהאימפרזה מיצגת מאז ומתמיד.  

תצוגה חיצונית

  זה המקום להרגיש קרוב באמת. בחר את הצבע המועדף שלך ותראה איך הסובארו החדשה שלך מתעוררת לחיים.

תצוגה פנימית

  אתם מוזמנים להיכנס ולחוות את ה Impreza מבפנים

  *התמונה להמחשה בלבד

 
 
 
 
 
 

בטיחות

הדבר היחיד שאתה יכול לצפות לו בחיים הוא הבלתי צפוי: הבטיחות של סובארו לא הושגה בקלות.
היא תוצאה של מיליוני קילומטרים של נסיעה, מיליוני שעות עבודה, ותשוקה להציל חיים.
בהתאם למסורת זו, האימפרזה החדשה תוכננה, נבחנה ונבחנה שוב ללא הרף כדי להגן על המטען החשוב ביותר שהיא תישא – אתה.
עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של הגנה בעת התנגשות ומניעת התנגשות, האימפרזה החדשה מעניקה לך שקט נפשי לנסוע ללא חשש בדרך שלפניך.

בטיחות פסיבית

05 מסגרות חיזוק דמויות טבעת מסגרות החיזוק דמויות הטבעת מנצלות טוב יותר את השימוש בלוחות העשויים פלדה בעלת חוזק מתיחה גבוה. הן תוכננו מחדש מבחינה מבנית כדי לספוג בצורה יעילה יותר את אנרגיית הפגיעה מכל הכיוונים.

06 כריות אוויר SRS*3 כריות אויר SRS*3 קידמיות, כריות אויר SRS*3 קידמיות-צידיות, כריות אויר וילון SRS*3 וכרית אויר לברכי הנהג SRS*3 כלולות במפרט הסטנדרטי של האימפרזה החדשה, כדי להעניק לכל הנוסעים רמה גבוהה יותר של הגנה במקרה של התנגשות.

07 מושבים קדמיים המקטינים את הסכנה של פגיעה מסוג "צליפת שוט" מושבים אלה תוכננו כדי לשפר את הנוחות, לגרום לנהג להרגיש יציב יותר לשיפור השליטה ומפחיתים את האפשרות של פגיעה מסוג "צליפת שוט" הנגרמת בסוגים מסוימים של התנגשויות.

08 חגורות בטיחות בעלות לשון ננעלת בעת פגיעה, הלשון הננעלת מגבילה את תנועת החגורה ומפחיתה את הפגיעה באזור החזה התחתון, לשיפור הבטיחות והפחתת חומרת הפציעה.

הפלטפורמה הגלובאלית של סובארו
השיפורים שמביאה הפלטפורמה הגלובאלית של סובארו באים לידי ביטוי בכל רחבי השלדה – קשיחות רבה יותר, חוזק רב יותר, משקל קל יותר, זווית גלגול טובה יותר והיגוי מגיב יותר. כל אלו תורמים במיוחד למערכות בטיחות אלה.

03 התחמקות מסכנות הפלטפורמה הגלובאלית של סובארו, תכנון מרכז כובד נמוך יותר, מערכת המתלים המשופרת והשיפורים בקשיחות מאפשרים למכונית להגיב באופן מיידי בעת נקיטת פעולות התחמקות וכך להימנע מפגיעה במפגעים בכביש.

04 מערך הגנה לתא הנוסעים המנוע ותיבת ההילוכים, היושבים כעת נמוך יותר הודות לתכנון בעל מרכז הכובד הנמוך של הפלטפורמה הגלובאלית של סובארו, מתוכננים כך שלא יחדרו לתא הנוסעים במקרה של התנגשות.

בטיחות אקטיבית

01 ראות נעשו שיפורים בתכנון מתוך חשיבה על זוויות הראיה של הנהג להענקת שדה ראייה טוב יותר לפנים ולאחור.

02 מערכת בקרת יציבות וחלוקת מומנט אקטיבית אם המכונית מתקרבת למגבלות היציבות שלה, מערכת בקרת היציבות תתאים את חלוקת המומנט, הספק המנוע והבלימה לכל גלגל בנפרד כדי לשמור שהמכונית לא תסטה מנתיב הנסיעה שלה. מערכת חלוקת המומנט האקטיבית מפעילה את הבלמים, מפחיתה את המומנט המועבר לגלגלים הפנימיים ומגדילה את המומנט המועבר לגלגלים החיצוניים, כדי לקבל התנהגות כביש מדויקת יותר ולסייע בפניות חדות בעת הצורך.

 

גלריית תמונות דגם סובארו IMPREZA